CARNEVAL ZBD 62021 falburkoló 20x60x0,9 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 11 lap/doboz |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | dekor |
| Kiszerelés | 1,32 m2/doboz |
| Kopásállóság | nincs |
| Máz | matt |
| Minőség | I. osztály |
| Rakat norma (db) | 60 doboz/raklap |
| Rakat norma (m2) | 79,2 m2/raklap |
| Súly kg | 19.08 kg |
| Szélesség cm | 20 cm |
| Szín | többszínű |
| Termékcsalád | Carneval |
| Alkalmazás | beltér, konyha, fürdő |
| Vastagság cm | 0.9cm |
| Hosszúság cm | 60cm |
Leírás
Felület: sima
Minőség: I. osztály
Máz: matt
Kopásállóság: nincs
Felhasználás helye: beltér, konyha, fürdő
Fagyállóság: nem
Minőség: I. osztály
Máz: matt
Kopásállóság: nincs
Felhasználás helye: beltér, konyha, fürdő
Fagyállóság: nem
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
