AMAZONAS ZGD 62109 gres padlóburkoló 20x60x0,9 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 11 lap/doboz |
| Fagyállóság | igen |
| Felület | fahatású dekor |
| Kiszerelés | 1,32 m2/doboz |
| Kopásállóság | PEI 4 |
| Minőség | I. osztály |
| Rakat norma (db) | 36 doboz/raklap |
| Rakat norma (m2) | 51,48 m2/raklap |
| Súly kg | 25.85 kg |
| Szélesség cm | 20 cm |
| Szín | többszínű |
| Termékcsalád | Amazonas |
| Vastagság cm | 0.9cm |
| Hosszúság cm | 60cm |
| 55046 |
Leírás
Bel- és kültéri, matt, sima felületű, fagyálló mázas gres lap. Ajánlott felhasználási területe a lakóházak, intézmények, irodák, üzletek külső- és belső terei normál cipőhasználatot feltételezve. (PEI 4)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
