CARNEVAL PICCANTE F 53021 dekor falburkoló szett (2*)20x50 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 6 szett/doboz |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | dekor |
| Kopásállóság | nincs |
| Máz | fényes |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 3.22 kg |
| Szélesség cm | 20 cm |
| Szín | többszínű |
| Termékcsalád | Carneval |
| Alkalmazás | konyha |
| Hosszúság cm | 50cm |
| 54786 |
Leírás
A termék szettenként vásárolható, mely 2 db lapot tartalmaz. A termék pontos csomagolási adatait a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 szett. Átvételkor ellenőrizze a dobozokon lévő műszaki számok egyezését (termék típusszám, osztályba sorolás, színárnyalati jelölés, kalibráció, gyártási dátum).
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
CARNEVAL PICCANTE F 53022 dekor falburkoló szett (2*)20x50 cm
11.215,00 Ft/szett
11.215 Ft
Rendelhető
