LEGNO ZBD 42039 mozaik 25x40 cm
Paraméterek
| Csomagolási mennyiség | 15 lap/doboz |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | fahatású dekor mozaik |
| Hosszúság cm | 19 cm |
| Kiszerelés | 1,5nm/ 15 db/karton |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 19.81 kg |
| Szélesség cm | 25 cm |
| Szín | többszínű |
| Termékcsalád | Legno |
| Alkalmazás | fürdőszoba |
| Hosszúság cm | 40cm |
Leírás
Felület: sima
Minőség I. osztály
Máz: matt
Kopásállóság: nincs
Felhasználás helye: fürdő
Fagyállóság: nem
Minőség I. osztály
Máz: matt
Kopásállóság: nincs
Felhasználás helye: fürdő
Fagyállóság: nem
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
