CARNEVAL ZBK 62014 dekor falburkoló 20x60x1 cm
Paraméterek
| Csomagolási mennyiség | 11 lap/doboz |
| Felület | dekor |
| Kiszerelés | 1,32 m2/doboz |
| Minőség | I. osztály |
| Rakat norma (db) | 60 doboz/raklap |
| Rakat norma (m2) | 79,2 m2/raklap |
| Szélesség cm | 20 cm |
| Szín | kék |
| Termékcsalád | Carneval |
| Alkalmazás | beltér, kültér |
| Vastagság cm | 1cm |
| Hosszúság cm | 60cm |
Leírás
Felület: sima
Minőség: I. osztály
Máz: matt
Kopásállóság: nincs
Felhasználás helye: beltér, konyha
Fagyállóság: nem
Minőség: I. osztály
Máz: matt
Kopásállóság: nincs
Felhasználás helye: beltér, konyha
Fagyállóság: nem
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
