PETROL ZPD 53027 padlóburkoló 20x50x1 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 13 lap/doboz |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | sima |
| Hosszúság cm | 19 cm |
| Kiszerelés | 1,3 m2/doboz |
| Minőség | I. osztály |
| Rakat norma (db) | 48 doboz/raklap |
| Rakat norma (m2) | 62,4 m2/raklap |
| Súly kg | 19.52 kg |
| Szélesség cm | 20 cm |
| Szín | sötétszürke |
| Termékcsalád | Petrol |
| Alkalmazás | fürdőszoba |
| Vastagság cm | 1cm |
| Hosszúság cm | 50cm |
Leírás
Fürdőszobai, matt, sima felületű lap. Ajánlott felhasználási területe a lakóházak belső tere, ahol nem jellemző a koptató szennyeződés( PEI 3).
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
