VIENNA ZGD 62056 padlóburkoló 20x60x0,85 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 12 lap/doboz |
| Fagyállóság | igen |
| Felület | fahatású |
| Kiszerelés | 1,44 m2/doboz |
| Kopásállóság | PEI 4 |
| Máz | matt |
| Minőség | I. osztály |
| Rakat norma (db) | 36 doboz/raklap |
| Rakat norma (m2) | 51,84 m2/raklap |
| Súly kg | 24.89 kg |
| Szélesség cm | 20 cm |
| Szín | bézs |
| Termékcsalád | Vienna |
| Alkalmazás | fürdőszoba |
| Vastagság cm | 0.85cm |
| Hosszúság cm | 60cm |
| 113421 |
Leírás
Termékeink csomagolása az esetek nagy részében nem egész négyzetméterenként történik. A termék pontos csomagolási adatait a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 doboz.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
