IBIZA ZBE 344 falburkoló 20x30x0,7 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 25 lap/doboz |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | márványhatású |
| Kiszerelés | 1,5 m2/doboz |
| Kopásállóság | nincs |
| Máz | fényes |
| Minőség | I. osztály |
| Rakat norma (db) | 64 doboz/raklap |
| Rakat norma (m2) | 96 m2/raklap |
| Súly kg | 17.66 kg |
| Szélesség cm | 20 cm |
| Szín | bordó |
| Termékcsalád | Ibiza |
| Alkalmazás | fürdőszoba |
| Vastagság cm | 0.7cm |
| Hosszúság cm | 30cm |
Leírás
Termékeink csomagolása az esetek nagy részében nem egész négyzetméterenként történik. A termék pontos csomagolási adatait a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 doboz.
Minimum 10-15% vágási veszteséggel minden esetben kalkulálni kell, így a felület mért méretéhez képest minimum +10% mennyiség kosárba helyezését javasoljuk.
Átvételkor ellenőrizze a dobozokon lévő műszaki számok egyezését (termék típusszám, osztályba sorolás, színárnyalati jelölés, kalibráció, gyártási dátum).
Tonalistása V3: A termékskála elemei színárnyalatbeli eltérést mutathatnak a természetes hatás elérése érdekében! A kedvező színhatás és esztétikus felület kialakításához a lapokat a burkolás megkezdése előtt rendezze el egyéni elképzelése szerint. Változatosan, ne árnyalat szerint szétválasztva kerüljenek burkolásra!
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
