ILDIKO 2 ZBE 354 falburkoló 20x30x0,7 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 25 lap/doboz |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | márványhatású |
| Hosszúság cm | 17 cm |
| Kiszerelés | 1,5 m2/doboz |
| Minőség | I. osztály |
| Rakat norma (db) | 64 doboz/raklap |
| Rakat norma (m2) | 96 m2/raklap |
| Súly kg | 17.66 kg |
| Szélesség cm | 20 cm |
| Szín | barna |
| Termékcsalád | Ildiko |
| Alkalmazás | konyha, fürdőszoba |
| Vastagság cm | 0.7cm |
| Hosszúság cm | 30cm |
| 68464 |
Leírás
Felület: sima
Minőség I. osztály
Máz: matt
Kopásállóság: nincs
Felhasználás helye: konyha, fürdő
Fagyállóság: nem
Minőség I. osztály
Máz: matt
Kopásállóság: nincs
Felhasználás helye: konyha, fürdő
Fagyállóság: nem
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
