CANVAS ZMV 32001 üvegmozaik dekor falburkoló 30x30 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 5 lap/doboz |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | dekor mozaik |
| Kopásállóság | nincs |
| Máz | fényes |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 0.78 kg |
| Szélesség cm | 30 cm |
| Szín | többszínű |
| Termékcsalád | Canvas |
| Alkalmazás | fürdőszoba,konyha |
| Hosszúság cm | 30cm |
Leírás
A termék darabonként vásárolható. A pontos csomagolási adatokat a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 darab.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
ILDIKO CEYLON F-3021 dekor falburkoló szett 2 db-os 2x20x30 cm
4.055,00 Ft/szett
4.055 Ft
Rendelhető
