SYLVIE GIARDINO F 62053 dekor falburkoló szett (3*)20x60 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 3 szett/doboz |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | fahatású dekor |
| Kopásállóság | nincs |
| Máz | fényes |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 5.05 kg |
| Szélesség cm | 20 cm |
| Szín | szürke |
| Termékcsalád | Sylvie |
| Alkalmazás | fürdőszoba |
| Hosszúság cm | 60cm |
Leírás
A termék szettenként vásárolható, mely 3 db lapot tartalmaz. A termék pontos csomagolási adatait a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 szett. Átvételkor ellenőrizze a dobozokon lévő műszaki számok egyezését (termék típusszám, osztályba sorolás, színárnyalati jelölés, kalibráció, gyártási dátum).
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
