CARNEVAL ZRG 191 gres padlóburkoló 30x30x0,75 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 17 lap/doboz |
| Fagyállóság | igen |
| Felület | sima |
| Kiszerelés | 1,53 m2/doboz |
| Kopásállóság | PEI 3 |
| Máz | fényes |
| Minőség | I. osztály |
| Rakat norma (db) | 42 doboz/raklap |
| Rakat norma (m2) | 64,26 m2/raklap |
| Súly kg | 22.74 kg |
| Szélesség cm | 30 cm |
| Szín | fehér |
| Termékcsalád | Carneval |
| Alkalmazás | beltér, kültér |
| Vastagság cm | 0.75cm |
| Hosszúság cm | 30cm |
Leírás
Bel- és kültéri, matt, sima felületű, fagyálló mázas gres lap. Ajánlott felhasználási területe a lakóházak, intézmények, irodák, üzletek külső- és belső terei normál cipőhasználatot feltételezve. (PEI 3)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
