KENDO SPA F-53021 falburkoló dekor szett 2 db-os 2x20x50 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 6 szett/doboz (1,2 m2) |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | dekor |
| Hosszúság cm | 2 cm |
| Kiszerelés | 2 darab/szett |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 180.19 kg |
| Szélesség cm | 20 cm |
| Szín | többszínű |
| Termékcsalád | Kendo |
| Alkalmazás | beltér, fürdőszoba |
| Hosszúság cm | 50cm |
Leírás
Felület: sima
Minőség I. osztály
Máz: matt
Kopásállóság: nincs
Felhasználás helye: fürdő
Fagyállóság: nem
Minőség I. osztály
Máz: matt
Kopásállóság: nincs
Felhasználás helye: fürdő
Fagyállóság: nem
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
