ROCA ZGD 60292 padlóburkoló 30x60x0,85 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 7 lap/doboz |
| Fagyállóság | igen |
| Felület | kőhatású granília |
| Kiszerelés | 1,26 m2/doboz |
| Kopásállóság | PEI 4 |
| Máz | matt |
| Minőség | I. osztály |
| Rakat norma (db) | 40 doboz/raklap |
| Rakat norma (m2) | 50,4 m2/raklap |
| Súly kg | 22.02 kg |
| Szélesség cm | 30 cm |
| Szín | szürke |
| Termékcsalád | Roca |
| Alkalmazás | lakótér, kültér |
| Vastagság cm | 0.85cm |
| Hosszúság cm | 60cm |
Leírás
Termékeink csomagolása az esetek nagy részében nem egész négyzetméterenként történik. A termék pontos csomagolási adatait a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 doboz.
Minimum 10-15% vágási veszteséggel minden esetben kalkulálni kell, így a felület mért méretéhez képest minimum +10% mennyiség kosárba helyezését javasoljuk.
Átvételkor ellenőrizze a dobozokon lévő műszaki számok egyezését (termék típusszám, osztályba sorolás, színárnyalati jelölés, kalibráció, gyártási dátum).
Tonalistása V3: A termékskála elemei színárnyalatbeli eltérést mutathatnak a természetes hatás elérése érdekében! A kedvező színhatás és esztétikus felület kialakításához a lapokat a burkolás megkezdése előtt rendezze el egyéni elképzelése szerint. Változatosan, ne árnyalat szerint szétválasztva kerüljenek burkolásra!
Kopásállósága PEI 4: Használatát olyan helyiségekbe javasoljuk, amelyek nagy forgalomnak és jelentős koptató hatásnak vannak kitéve. Előszobák, eladóterek és irodák burkolására javasolt.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
