LEGNO ZPD 32035/ZGD 32035 padlóburkoló 30x30x0,8 cm
Paraméterek
| Fagyállóság | nem |
| Felület | fahatású |
| Hosszúság cm | 17 cm |
| Kiszerelés | 1,35nm/ 15 db/karton |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 17.74 kg |
| Szélesség cm | 30 cm |
| Szín | világos bézs |
| Termékcsalád | Legno |
| Alkalmazás | fürdőszoba |
| Vastagság cm | 0.8cm |
| Hosszúság cm | 30cm |
| 107728 |
Leírás
Fürdőszobai, matt, sima felületű/ mázas gres lap. Ajánlott felhasználási területe a lakóházak belső tere, ahol nem jellemző a koptató szennyeződés( PEI 3).
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
