AMAZONAS F-62004 falburkoló dekor szett 3 db-os 3x20x60 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 3 szett/doboz |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | fahatású dekor |
| Kiszerelés | 3 darab/szett |
| Kopásállóság | nincs |
| Máz | matt |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 3.82 kg |
| Szélesség cm | 20 cm |
| Szín | többszínű |
| Termékcsalád | Amazonas |
| Alkalmazás | beltér, konyha, fürdő |
| Hosszúság cm | 60cm |
Leírás
Felület: sima
Minőség: I. osztály
Máz: matt
Kopásállóság: nincs
Felhasználás helye: fürdőszoba
Fagyállóság: nem
Minőség: I. osztály
Máz: matt
Kopásállóság: nincs
Felhasználás helye: fürdőszoba
Fagyállóság: nem
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
