KITTI ZPD 32061 / ZGD 32061 padlóburkoló 30x30x0,8 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 17 lap/doboz |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | sima |
| Hosszúság cm | 22 cm |
| Kiszerelés | 1,53 m2/doboz |
| Minőség | I. osztály |
| Rakat norma (db) | 42 doboz/raklap |
| Rakat norma (m2) | 64,26 m2/raklap |
| Súly kg | 22.62 kg |
| Szélesség cm | 30 cm |
| Szín | lila |
| Termékcsalád | Kitti |
| Alkalmazás | fürdőszoba |
| Vastagság cm | 0.8cm |
| Hosszúság cm | 30cm |
Leírás
Fürdőszobai, fényes, sima felületű/ mázas gres lap. Ajánlott felhasználási területe a lakóházak belső tere, ahol nem jellemző a koptató szennyeződés( PEI 3).
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
