SIMBA ZGD 32088 padlóburkoló dekor 30x30x0,75 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 17 lap/doboz |
| Fagyállóság | igen |
| Felület | sima |
| Kiszerelés | 1,53 m2/doboz |
| Kopásállóság | PEI 3 |
| Máz | fényes |
| Minőség | I. osztály |
| Rakat norma (db) | 42 doboz/raklap |
| Rakat norma (m2) | 64,26 m2/raklap |
| Súly kg | 22.62 kg |
| Szélesség cm | 30 cm |
| Szín | sötétszürke |
| Termékcsalád | Simba |
| Alkalmazás | fürdőszoba |
| Vastagság cm | 0.75cm |
| Hosszúság cm | 30cm |
| 58287 |
Leírás
Termékeink csomagolása az esetek nagy részében nem egész négyzetméterenként történik. A termék pontos csomagolási adatait a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 doboz. Minimum 10-15% vágási veszteséggel minden esetben kalkulálni kell, így a felület mért méretéhez képest minimum +10% mennyiség kosárba helyezését javasoljuk. Átvételkor ellenőrizze a dobozokon lévő műszaki számok egyezését (termék típusszám, osztályba sorolás, színárnyalati jelölés, kalibráció, gyártási dátum).Kopásállósága PEI 3.: Használatát olyan helyiségekbe javasuljuk, amelyek közepes forgalomnak, de koptató hatásnak kevésbe vannak kitéve, ilyenek például a nappalik vagy szállodai fürdőszobák.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
