HANA F 62022 dekor falburkoló szett (3*)20x60x0,9 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 3 szett/doboz |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | vintage dekor |
| Kopásállóság | nincs |
| Máz | fényes |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 3.82 kg |
| Szélesség cm | 20 cm |
| Szín | többszínű |
| Termékcsalád | Hana |
| Vastagság | 9 mm |
| Alkalmazás | fürdőszoba |
| Vastagság cm | 0.9cm |
| Hosszúság cm | 60cm |
| 23754 |
Leírás
A termék szettenként vásárolható, mely 3db lapot tartalmaz. A termék pontos csomagolási adatait a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 szett. Átvételkor ellenőrizze a dobozokon lévő műszaki számok egyezését (termék típusszám, osztályba sorolás, színárnyalati jelölés, kalibráció, gyártási dátum). Tonalistása V3: A termékskála elemei színárnyalatbeli eltérést mutathatnak a természetes hatás elérése érdekében! A kedvező színhatás és esztétikus felület kialakításához a lapokat a burkolás megkezdése előtt rendezze el egyéni elképzelése szerint. Változatosan, ne árnyalat szerint szétválasztva kerüljenek burkolásra!
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
