URBAN COLOURS Blue Hexagon C falburkoló dekor 19,8x17,1x0,8 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | sturkturált, hexagon dekor, üveg |
| Kiszerelés | darab |
| Kopásállóság | nincs |
| Máz | fényes |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 0.5 kg |
| Szélesség cm | 19.8 cm |
| Szín | többszínű |
| Termékcsalád | Urban colours |
| Alkalmazás | fürdőszoba, konyha |
| Vastagság cm | 0.8cm |
| Hosszúság cm | 17.1cm |
| 90502 |
Leírás
A termék darabonként vásárolható. A pontos csomagolási adatokat a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 darab.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
ELEGANT SURFACE Pearl Inserto A falburkoló dekor 29,8x89,8x0,9 cm
11.950,00 Ft/db
11.950 Ft
Rendelhető
ELEGANT SURFACE Pearl Inserto B falburkoló dekor 29,8x89,8x0,9 cm
11.950,00 Ft/db
11.950 Ft
Rendelhető
ELEGANT SURFACE Silver Inserto A falburkoló dekor 29,8x89,8x0,9 cm
11.950,00 Ft/db
11.950 Ft
Rendelhető
ELEGANT SURFACE Silver Inserto B falburkoló dekor 29,8x89,8x0,9 cm
11.950,00 Ft/db
11.950 Ft
Rendelhető
