NEVE Bianco falburkoló 25x40x0,9 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 13 lap/doboz |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | sima |
| Kiszerelés | 1,3 m2/doboz |
| Kopásállóság | nincs |
| Máz | fényes |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 17.91 kg |
| Szélesség cm | 25 cm |
| Szín | fehér |
| Termékcsalád | Neve |
| Alkalmazás | beltér, fürdőszoba |
| Vastagság cm | 0.9cm |
| Hosszúság cm | 40cm |
Leírás
Termékeink csomagolása az esetek nagy részében nem egész négyzetméterenként történik. A termék pontos csomagolási adatait a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 doboz.
Minimum 10-15% vágási veszteséggel minden esetben kalkulálni kell, így a felület mért méretéhez képest minimum +10% mennyiség kosárba helyezését javasoljuk.
Átvételkor ellenőrizze a dobozokon lévő műszaki számok egyezését (termék típusszám, osztályba sorolás, színárnyalati jelölés, kalibráció, gyártási dátum).
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
ELEGANT SURFACE Pearl Inserto A falburkoló dekor 29,8x89,8x0,9 cm
11.950,00 Ft/db
11.950 Ft
Rendelhető
ELEGANT SURFACE Pearl Inserto B falburkoló dekor 29,8x89,8x0,9 cm
11.950,00 Ft/db
11.950 Ft
Rendelhető
ELEGANT SURFACE Silver Inserto A falburkoló dekor 29,8x89,8x0,9 cm
11.950,00 Ft/db
11.950 Ft
Rendelhető
ELEGANT SURFACE Silver Inserto B falburkoló dekor 29,8x89,8x0,9 cm
11.950,00 Ft/db
11.950 Ft
Rendelhető
FEELINGS Bianco Struktura A matt dekor falburkoló 29,8x59,8x0,9 cm
9.370,63 Ft/m2
13.400 Ft
Rendelhető
FEELINGS Bianco Struktura B matt dekor falburkoló 29,8x59,8x0,9 cm
9.370,63 Ft/m2
13.400 Ft
Rendelhető
FEELINGS Bianco Struktura C matt dekor falburkoló 29,8x59,8x0,9 cm
9.370,63 Ft/m2
13.400 Ft
Rendelhető
