Fashion Spirit Black falburkoló dekor 9x39,8x1,1 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | dekor, strukturált |
| Kiszerelés | darab |
| Máz | matt |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 0.64 kg |
| Szélesség cm | 9 cm |
| Szín | fekete |
| Termékcsalád | Fashion Spirit |
| Alkalmazás | fürdőszoba |
| Vastagság cm | 1.1cm |
| Hosszúság cm | 39.8cm |
Leírás
A termék darabonként vásárolható. A pontos csomagolási adatokat a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 darab.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
ELEGANT SURFACE Pearl Inserto B falburkoló dekor 29,8x89,8x0,9 cm
11.950,00 Ft/db
11.950 Ft
Rendelhető
ELEGANT SURFACE Silver Inserto A falburkoló dekor 29,8x89,8x0,9 cm
11.950,00 Ft/db
11.950 Ft
Rendelhető
ELEGANT SURFACE Silver Inserto B falburkoló dekor 29,8x89,8x0,9 cm
11.950,00 Ft/db
11.950 Ft
Rendelhető
ELEGANT SURFACE Pearl Inserto A falburkoló dekor 29,8x89,8x0,9 cm
11.950,00 Ft/db
11.950 Ft
Rendelhető
