Path Grys padlóburkoló 59,5x59,5x2 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 2 lap/doboz |
| Fagyállóság | igen |
| Felület | retifikált, kőhatású |
| Járható | R11 |
| Kiszerelés | 0,71 m2/doboz |
| Kopásállóság | PEI4 |
| Máz | matt |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 29.96 kg |
| Szélesség cm | 59.5 cm |
| Szín | szürke |
| Termékcsalád | Path |
| Alkalmazás | beltér, kültér |
| Vastagság cm | 2cm |
| Hosszúság cm | 59.5cm |
Leírás
Termékeink csomagolása az esetek nagy részében nem egész négyzetméterenként történik. A termék pontos csomagolási adatait a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 doboz.
Minimum 10-15% vágási veszteséggel minden esetben kalkulálni kell, így a felület mért méretéhez képest minimum +10% mennyiség kosárba helyezését javasoljuk.
Átvételkor ellenőrizze a dobozokon lévő műszaki számok egyezését (termék típusszám, osztályba sorolás, színárnyalati jelölés, kalibráció, gyártási dátum).Kopásállóság:PEI4
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
ELEGANT SURFACE Pearl Inserto B falburkoló dekor 29,8x89,8x0,9 cm
11.950,00 Ft/db
11.950 Ft
Rendelhető
ELEGANT SURFACE Silver Inserto A falburkoló dekor 29,8x89,8x0,9 cm
11.950,00 Ft/db
11.950 Ft
Rendelhető
ELEGANT SURFACE Silver Inserto B falburkoló dekor 29,8x89,8x0,9 cm
11.950,00 Ft/db
11.950 Ft
Rendelhető
ELEGANT SURFACE Pearl Inserto A falburkoló dekor 29,8x89,8x0,9 cm
11.950,00 Ft/db
11.950 Ft
Rendelhető
