LIVIA Bianco London falburkoló 5,8x75 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | márványhatású |
| Kiszerelés | darab |
| Kopásállóság | nincs |
| Máz | fényes |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 3.35 kg |
| Szélesség cm | 5.8 cm |
| Szín | fehér |
| Termékcsalád | Livia |
| Alkalmazás | beltér, fürdőszoba |
| Vastagság cm | 0.9cm |
| Hosszúság cm | 75cm |
Leírás
A termék darabonként vásárolható. A pontos csomagolási adatokat a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 darab.
Átvételkor ellenőrizze a dobozokon lévő műszaki számok egyezését (termék típusszám, osztályba sorolás, színárnyalati jelölés, kalibráció, gyártási dátum).
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
ELEGANT SURFACE Pearl Inserto A falburkoló dekor 29,8x89,8x0,9 cm
11.950,00 Ft/db
11.950 Ft
Rendelhető
ELEGANT SURFACE Pearl Inserto B falburkoló dekor 29,8x89,8x0,9 cm
11.950,00 Ft/db
11.950 Ft
Rendelhető
ELEGANT SURFACE Silver Inserto A falburkoló dekor 29,8x89,8x0,9 cm
11.950,00 Ft/db
11.950 Ft
Rendelhető
ELEGANT SURFACE Silver Inserto B falburkoló dekor 29,8x89,8x0,9 cm
11.950,00 Ft/db
11.950 Ft
Rendelhető
