SHINY LINES Gold Hexagon Inserto A falburkoló 19,8x17,1x0,75 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Fagyállóság | igen |
| Felület | hexagon dekor |
| Kiszerelés | darab |
| Kopásállóság | PEI4 |
| Máz | matt |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 0.43 kg |
| Szélesség cm | 19.8 cm |
| Szín | arany |
| Termékcsalád | Shiny Lines |
| Alkalmazás | beltér, fürdőszoba, konyha, kültér |
| Vastagság cm | 0.75cm |
| Hosszúság cm | 17.1cm |
Leírás
A termék darabonként vásárolható. A pontos csomagolási adatokat a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 darab.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
ELEGANT SURFACE Pearl Inserto A falburkoló dekor 29,8x89,8x0,9 cm
11.950,00 Ft/db
11.950 Ft
Rendelhető
ELEGANT SURFACE Pearl Inserto B falburkoló dekor 29,8x89,8x0,9 cm
11.950,00 Ft/db
11.950 Ft
Rendelhető
ELEGANT SURFACE Silver Inserto A falburkoló dekor 29,8x89,8x0,9 cm
11.950,00 Ft/db
11.950 Ft
Rendelhető
ELEGANT SURFACE Silver Inserto B falburkoló dekor 29,8x89,8x0,9 cm
11.950,00 Ft/db
11.950 Ft
Rendelhető
