ERAMOSA ZGD 60025 padlóburkoló gres lap 30x60x1 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 6 lap/doboz |
| Fagyállóság | igen |
| Felület | fahatású |
| Kiszerelés | 1,08 m2/doboz |
| Kopásállóság | PEI 4 |
| Máz | matt |
| Minőség | I. osztály |
| Rakat norma (db) | 40 doboz/raklap |
| Rakat norma (m2) | 43,2 m2/raklap |
| Súly kg | 23.25 kg |
| Szélesség cm | 30 cm |
| Szín | világos bézs |
| Termékcsalád | Eramosa |
| Alkalmazás | beltér, kültér |
| Vastagság cm | 1cm |
| Hosszúság cm | 60cm |
Leírás
Bel- és kültéri, matt, sima felületű, fagyálló mázas gres lap. Ajánlott felhasználási területe a lakóházak, intézmények, irodák, üzletek külső- és belső terei normál cipőhasználatot feltételezve. (PEI 4)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
