FLASH DSAS4833 lábazati elem 9,5x59,8x1 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 13 lap/doboz |
| Fagyállóság | igen |
| Felület | retifikált,márványhatású |
| Kiszerelés | darab |
| Kopásállóság | nincs |
| Máz | matt |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 1.2 kg |
| Szélesség cm | 9.5 cm |
| Szín | fekete |
| Termékcsalád | Flash |
| Alkalmazás | lakótér, fürdőszoba, konyha |
| Vastagság cm | 1cm |
| Hosszúság cm | 29.8cm |
| 128648 |
Leírás
A termék darabonként vásárolható. A pontos csomagolási adatokat a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 darab.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
