CONCEPT WAAKB108 falburkoló 25x33x0,7 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 18 lap/doboz |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | sima |
| Kiszerelés | 1,5 m2/doboz |
| Kopásállóság | nincs |
| Máz | matt |
| Minőség | I. osztály |
| Rakat norma (db) | 54 doboz/raklap |
| Rakat norma (m2) | 81 m2/raklap |
| Súly kg | 18.6 kg |
| Szélesség cm | 25 cm |
| Szín | bézs |
| Termékcsalád | Conceptz |
| Alkalmazás | fürdőszoba, konyha |
| Vastagság cm | 0.7cm |
| Hosszúság cm | 33cm |
Leírás
Termékeink csomagolása az esetek nagy részében nem egész négyzetméterenként történik. A termék pontos csomagolási adatait a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 doboz.
Minimum 10-15% vágási veszteséggel minden esetben kalkulálni kell, így a felület mért méretéhez képest minimum +10% mennyiség kosárba helyezését javasoljuk.
Átvételkor ellenőrizze a dobozokon lévő műszaki számok egyezését (termék típusszám, osztályba sorolás, színárnyalati jelölés, kalibráció, gyártási dátum).
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
