ROOF WDV42668 falburkoló mozaik 39,8x39,8x1 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 3 lap/doboz |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | retifikált mozaik |
| Kiszerelés | darab |
| Máz | kevert |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 3.1 kg |
| Szélesség cm | 39.8 cm |
| Szín | fehér-szürke |
| Termékcsalád | Roof |
| Alkalmazás | fürdőszoba, konyha |
| Vastagság cm | 1cm |
| Hosszúság cm | 29.8cm |
| 126409 |
Leírás
A termék darabonként vásárolható. A pontos csomagolási adatokat a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 darab.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
