ONYX DDL06835 padlóburkoló mozaik 29,8x29,8x1 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 3 lap/doboz |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | retifikált,márványhatású mozaik |
| Kiszerelés | darab |
| Kopásállóság | PEI 4 |
| Máz | lappato |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 1.97 kg |
| Szélesség cm | 29.8 cm |
| Szín | sötét bézs |
| Termékcsalád | Onyx |
| Alkalmazás | lakótér, kültér, fürdőszoba, konyha |
| Vastagság cm | 1cm |
| Hosszúság cm | 29.8cm |
| 122604 |
Leírás
A termék darabonként vásárolható. A pontos csomagolási adatokat a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 darab. Kopásállósága PEI 4: Használatát olyan helyiségekbe javasoljuk, amelyek nagy forgalomnak és jelentős koptató hatásnak vannak kitéve. Előszobák, eladóterek és irodák burkolására javasolt.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
