CONCEPT WIFMB011 falburkoló dekor 19,8x39,8x0,7 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 4 lap/doboz |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | dekor |
| Kiszerelés | darab |
| Kopásállóság | nincs |
| Máz | fényes |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 1.03 kg |
| Szélesség cm | 19.8 cm |
| Szín | sötétszürke |
| Termékcsalád | Conceptz |
| Alkalmazás | fürdőszoba, konyha |
| Vastagság cm | 0.7cm |
| Hosszúság cm | 39.8cm |
Leírás
A termék darabonként vásárolható. A pontos csomagolási adatokat a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 darab.
Átvételkor ellenőrizze a dobozokon lévő műszaki számok egyezését (termék típusszám, osztályba sorolás, színárnyalati jelölés, kalibráció, gyártási dátum).
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
