Soneva Krémfehér falazókő 39,0x19,5x16 Normál
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 15,3 db/sor |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Hosszúság cm | 39 cm |
| Magasság cm | 16 cm |
| Méret | 39,0x19,5x16 Normál |
| Rakat norma (db) | 72 db/raklap |
| Súly kg | 1249 kg |
| Szélesség cm | 19.5 cm |
| Terhelhetőség | gyalogosan járható |
Leírás
A Soneva falazókő és kerítésrendszer optimálisan egészíti ki a prémium térkő- és laprendszereket. Ez a termékcsalád különösképpen modern, betonsima felületével és hatásos színkombinációival tarol.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
