Soneva Antracit falazókő 46,0x26,5x5/6 Fedlap
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 2,17 db/sor |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Hosszúság cm | 46 cm |
| Méret | 46,0x26,5x5/6 Fedlap |
| Rakat norma (db) | 40 db/raklap |
| Súly kg | 625 kg |
| Szélesség cm | 26.5 cm |
| Terhelhetőség | gyalogosan járható |
Leírás
A Soneva falazókő és kerítésrendszer optimálisan egészíti ki a prémium térkő- és laprendszereket. Ez a termékcsalád különösképpen modern, betonsima felületével és hatásos színkombinációival tarol.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
