Petra Morva agyag falazókő 40x20x15
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 12,5 db/nm |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Hosszúság cm | 40 cm |
| Magasság cm | 15 cm |
| Méret | 40x20x15 |
| Rakat norma (db) | 60 db/raklap |
| Súly kg | 1645 kg |
| Szélesség cm | 20 cm |
| Terhelhetőség | gyalogosan járható |
Leírás
Térburkolatok, falazatok, kerítések, lépcsők vagy akár virágtartók – a Petra falazókövekkel mindez megvalósítható! 5 féle gyönyörű szín, antikolt megjelenés, elegáns formavilág!
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
