Soneva Antracit falazókő 19,5x19,5x16 Félkő
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 30,3 db/sor |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Magasság cm | 16 cm |
| Méret | 19,5x19,5x16 Félkő |
| Rakat norma (db) | 144 db/raklap |
| Súly kg | 1364.2 kg |
| Szélesség cm | 19.5 cm |
| Terhelhetőség | gyalogosan járható |
Leírás
A Soneva falazókő és kerítésrendszer optimálisan egészíti ki a prémium térkő- és laprendszereket. Ez a termékcsalád különösképpen modern, betonsima felületével és hatásos színkombinációival tarol.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
