OCEANO Akril szabadonálló fürdőkád 170x80x48 cm
Paraméterek
| Anyag | Akryl |
| Csomagolási mennyiség | 1 |
| Felület | sima |
| Kiszerelés | darab |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 43 kg |
| Szélesség cm | 80 cm |
| Szín | fehér |
| Típus | szabadonálló |
| Alkalmazás | fürdőszoba |
| Vastagság cm | 0.04cm |
| Hosszúság cm | 170cm |
Leírás
A kád megjelenése letisztult, így minden modern és klasszikus fürdőszobába könnyen beleillik. Ezért a fürdőszoba központi eleme lehet. A kád kiváló minőségű szaniter akrilból készült, amivel a termék időtálló, könnyen tisztítható. A lefolyó és a túlfolyást gátló rész középen van, így akár mindkét végén kényelmesen fürdőzhetünk. Akril vastagság: 3,5 mm Mérete: 170x80x48 cm
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
