Sanimix akril egyenes fürdőkád 150x70x39 cm
Paraméterek
| Anyag | Akryl |
| Csomagolási mennyiség | 1 |
| Felület | sima |
| Kiszerelés | darab |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 15.3 kg |
| Szélesség cm | 70 cm |
| Szín | fehér |
| Típus | egyenes |
| Alkalmazás | fürdőszoba |
| Vastagság cm | 0.03cm |
| Hosszúság cm | 150cm |
Leírás
150x70x39 cm 3,4 mm vastag akril lemezből gyártott,3 rétegű üvegszál erősítéssel és műgyanta statikai megerősítéssel
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
