Oceano akril egyenes fürdőkád 160x75x40 cm
Paraméterek
| Anyag | Akryl |
| Csomagolási mennyiség | 1 |
| Felület | sima |
| Kiszerelés | darab |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 18 kg |
| Szélesség cm | 75 cm |
| Szín | fehér |
| Típus | egyenes |
| Alkalmazás | fürdőszoba |
| Vastagság cm | 0.05cm |
| Hosszúság cm | 160cm |
Leírás
OCEANO Akril egyenes fürdőkád 160x75x40 cm 4,5 mm vastag akril lemezből gyártott, 3 rétegű üvegszál erősítéssel és műgyanta statikai megerősítéssel. Extra merevítés a kád aljában.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
