Sanimix kádláb akrilkádakhoz 80 cm
Paraméterek
| Csomagolási mennyiség | 1 |
| Felület | horganyzott |
| Kiszerelés | darab |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 0.6 kg |
| Szélesség cm | 5 cm |
| Szín | ezüst |
| Típus | sarok, aszimmetrikus kádakhoz |
| Alkalmazás | fürdőszoba |
| Hosszúság cm | 80cm |
Leírás
Sanimix kádláb sarok és aszimmetrikus fürdőkádakhoz
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
