Liastone Barna 26,5x30x13 támfalelem
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 17db/sor, 29db/sor |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Magasság cm | 13 cm |
| Méret | 26,5x30x13 |
| Rakat norma (db) | 72 db/raklap |
| Súly kg | 745 kg |
| Szélesség cm | 30 cm |
| Terhelhetőség | gyalogosan járható |
Leírás
A Liastone könnyű és praktikus, és tökéletes a töltésekhez.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
