Fio Szürke 30x23x20 támfal
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 17db/sor, 22db/sor |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Hosszúság cm | 30 cm |
| Magasság cm | 20 cm |
| Méret | 30x23x20 |
| Rakat norma (db) | 45 db/raklap |
| Súly kg | 745 kg |
| Szélesség cm | 23 cm |
| Terhelhetőség | gyalogosan járható |
Leírás
Fio – a növényedény – rengeteg kreatív ötlet megvalósításához kínál megoldást a ház körül. Kellemes formavilág, természetes színek és felületek – izgalmas színfolt az Ön kertjében.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
