Blokklépcső Szürke 50x40x14
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 2db/sor |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Hosszúság cm | 50 cm |
| Magasság cm | 14 cm |
| Méret | 50x40x14 |
| Rakat norma (db) | 12 db/raklap |
| Súly kg | 781 kg |
| Szélesség cm | 40 cm |
| Terhelhetőség | gyalogosan járható |
Leírás
A Frühwald blokklépcsők gondoskodnak kertje tökéletes megjelenéséről. Az egyenes vonalvezetés és az elegáns színek révén harmonikus kombinációt alkotnak termékpalettánk többi elemével. A blokklépcső nem csak trendi dizájnelemként, hanem praktikus funkcionalitásával is emeli kertje megjelenésének színvonalát.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
