Döntött útszegélykő szürke 15x25x25
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 4 db/sor |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Hosszúság cm | 15 cm |
| Magasság cm | 25 cm |
| Méret | 15x25x25 |
| Rakat norma (db) | 72 db/raklap |
| Súly kg | 1321 kg |
| Szélesség cm | 25 cm |
Leírás
Döntött útszegélykő
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
