Süllyesztett útszegélykő szürke USS 40 - 40x20x15
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 2,5 db/sor |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Hosszúság cm | 40 cm |
| Magasság cm | 15 cm |
| Méret | 40x20x15 |
| Rakat norma (db) | 36 db/raklap |
| Súly kg | 997 kg |
| Szélesség cm | 20 cm |
Leírás
Süllyesztett útszegélykő
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
