Sorszegélykő Piros 36x6x25
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 2,8 db/sor |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Hosszúság cm | 36 cm |
| Magasság cm | 25 cm |
| Méret | 36x6x25 |
| Rakat norma (db) | 72 db/raklap |
| Súly kg | 694.6 kg |
| Szélesség cm | 6 cm |
Leírás
Virágágyások és gyepfelületek stílusos keretbe foglalásához a sorszegélykő az optimális megoldás.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
