Kiemelt útszegélykő szürke US 100/15 - 15x100x25
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 1db / sor |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Hosszúság cm | 15 cm |
| Magasság cm | 25 cm |
| Méret | 15x100x25 |
| Rakat norma (db) | 15 db/raklap |
| Súly kg | 1285 kg |
| Szélesség cm | 100 cm |
Leírás
Magas járdaszegélyeink mindenek előtt az útépítés területén kedveltek. Nem csoda, hiszen rugalmasan felhasználhatóak, a legzordabb télben is robusztusak és ellenállóak – és feladatuknak ily módon ideálisan tesznek eleget.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
