Járdaszegély Piros 100x5x20 Szögletes
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 1db / sor |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Hosszúság cm | 100 cm |
| Magasság cm | 20 cm |
| Méret | 100x5x20 |
| Rakat norma (db) | 42 db/raklap |
| Súly kg | 949 kg |
| Szélesség cm | 5 cm |
| Terhelhetőség | gyalogosan járható |
Leírás
Legyen szó virágágyások vagy gyepek keretbe foglalásáról vagy egyszerűen csak ötletekről a kialakításhoz: A szegélykövek tartós felépítést hoznak létre és betonsimaságú felületeikkel, időtálló színezésükkel minden környezethez illeszkednek. Funkcionális, tetszetős, modern – útépítéshez is!
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
