URSA TERRA 78 Ph barna ásványgyapot 75mm
Paraméterek
| Hőszigetelő képesség | λ 0.039 W/m K |
| Kiszerelés | 6 m2/csomag |
| Rakat norma (m2) | 36 csomag/raklap |
| Súly kg | 20 kg |
| Típus | Ursa Terra 78 |
| Tűzvédelmi osztály | A1 |
| Alkalmazás | Tetőtér beépítés |
| Szélesség mm | 600 mm |
| Hosszúság mm | 1250 mm |
| 83821 |
Leírás
Ajánlott felhasználási területek: tetőtér beépítés, zárófödém / padlásfödém, szerelt válaszfalak. Az URSA ásványgyapot (üveggyapot) tulajdonságai, páratechnikailag nyitott szál-szerkezetű (páraáteresztő), beépítése során minimális hulladék keletkezik, egészségre ártalmatlan (RAL-jelzés), kiváló hő- és hangelnyelő, nem tűzveszélyes (A1), tűz hatására nem csepeg, és nem fejleszt füstöt, méret és formatartó (hőingadozás hatására sem változtatja a méretét), könnyen vágható, alakítható, környezetre veszélytelen
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
