URSA SF 32 üveggyapot hőszigetelő 100mm
Paraméterek
| Hőszigetelő képesség | λ 0.032 W/m K |
| Kiszerelés | 4,8 m2/ csomag |
| Rakat norma (m2) | 18 csomag/raklap |
| Súly kg | 14.4 kg |
| Tűzvédelmi osztály | A1 |
| Vastagság | 100 mm |
| Alkalmazás | Tetőtér beépítés, Akusztikai szigetelések |
| Szélesség mm | 1200 mm |
| Hosszúság mm | 4000 mm |
| 86692 |
Leírás
Az URSA ásványgyapot (üveggyapot) tulajdonságai: páratechnikailag nyitott szál-szerkezetű (páraáteresztő), beépítése során minimális hulladék keletkezik, egészségre ártalmatlan (RAL-jelzés), kiváló hő- és hangelnyelő, nem tűzveszélyes (A1), tűz hatására nem csepeg, és nem fejleszt füstöt, méret és formatartó (hőingadozás hatására sem változtatja a méretét), könnyen vágható, alakítható, környezetre veszélytelen. Ajánlott felhasználási területek: tetőtér beépítés, könnyűszerkezetes épület, zárófödém / padlásfödém, nem terhelhető gerendás födém, álmennyezet, akusztikai szigetelések (klímacsatornák, álmennyezetek, födémek, falak).
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
