Ursa DF 39 üveggyapot hőszigetelő 160x1200x4700 mm
Paraméterek
| Hőszigetelő képesség | λ 0.039 W/m K |
| Kiszerelés | 5,64 m2/csomag |
| Rakat norma (m2) | 30 csomag/raklap |
| Súly kg | 20 kg |
| Tűzvédelmi osztály | A1 |
| Vastagság | 160 mm |
| Alkalmazás | tetőtér |
| Szélesség mm | 1200 mm |
| Hosszúság mm | 4700 mm |
| 63546 |
Leírás
Az URSA ásványgyapot (üveggyapot) tulajdonságai: páratechnikailag nyitott szál-szerkezetű (páraáteresztő), beépítése során minimális hulladék keletkezik, egészségre ártalmatlan (RAL-jelzés), kiváló hő- és hangelnyelő, nem tűzveszélyes (A1), tűz hatására nem csepeg, és nem fejleszt füstöt, méret és formatartó (hőingadozás hatására sem változtatja a méretét), könnyen vágható, alakítható, környezetre veszélytelen. Ajánlott felhasználási területek: tetőtér beépítés, könnyűszerkezetes épület, zárófödém / padlásfödém, nem terhelhető gerendás födém, álmennyezet.
Letölthető dokumentumok
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
